Xxporno dating in baltimore


Pas Tiranës, Vlorës, Fierit, Durrësit, edhe pacientët në Shkodër që kanë pësuar truama të ndryshme po përfitojnë proteza falas.Kjo i jep mundësi pacientëve të mos vijnë nga Shkodra apo nga zonat përreth drejt...

Xxporno

Kur kanë mbetur gati edhe 2 muaj nga kohë për të mësuar mbi fatin e koalicionit qeverisës, dy aleatët kryesorë të maxhorancës PS dhe LSI, kanë vijuar këtë javë të organizojnë strukturat e tyre për fushatën...

Vazhdojnë deklaratat përçarëse mes PS-së dhe LSI-së.

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka bërë një deklaratë që shigjeton aleantët socialistë. bashkëshortja e personit në kërkim, Klement Balili, ka hedhur akuza dje ndaj Policisë dhe politikanëve.

Këta të fundit, sipas saj, po e përdorin politikisht emrin e të shoqit, për interesa të tyre. Hyn në fuqi vendimi i qeverisë i cili përcakton kriteret e reja dhe masën e ndihmën ekonomike.

Meta theksoi se vizioni i LSI-së është zgjidhja institucionale dhe jo retorikat klonfliktuale politike, teksa premtoi angazhimin e kësaj...